Září 2011

Kníže Václave...

29. září 2011 v 20:35 | Corniana |  Co se nedá zařadit...
Zavraždil ho vlastní bratr...Děsivé.


Výtečné. Mám pocit jako kdyby mi stál za zády a koukal se na mě. Běhá mi mráz po zádech.
Je to tak nádherné zpracování.

Klusání kopyt divoce duní českými lesy. Kníže Václav je se svou družinou na lovu. Je právě 27.září 935…


Hodnocení Viollet

18. září 2011 v 18:26 | Corniana |  Fotím.Lidi,přírodu a ostatní...
Ahoj! To hodnocení mě nějak chytlo... Dneska mám na jidelníčku Viollet.

A co vlastně hodnotím?


1)První dojem je skvělý, máš nádherný design, dost neobvyklý, osobitý.

2)Kontejner? Fantastický! Jinak dost jednoduché, což je asi vzhledem k obsahu blogu dostačující, ale šlo by to i rozvinout.

3)Články jsou v pohodě, nemám nic co bych dodala.

4)Tvé kresby. Řeknu to jedním slovem. Jsou dokonaloskvělonádhernopřenádhernofantastickoúžasné! Ne, vážně, máš užásný talent a do těch kreseb je něco z tebe, co je dělá tak neobyčejné.

5)Tvoje tvorba je opravdu moc originální!

6)Na 110 procent.


Tak Viollet máme, příště je na řadě Gwendoline. POZOR!!! PO GWENDOLINE JE UŽ MONICA OTMILI! Víte, tohle není ani blog o módě ani něco, co bych chtěla hodnotit, takže Barbie má holt smůlu:D

Hodnocení Christiny

18. září 2011 v 13:03 | Corniana |  Mé hodnocení vašich webů...
Ahoj, tak po dlouhé době zase hodnotím. Dnes je na řadě Christina.


1)No. Tak první dojem je dost různý. Na první pohled vypadá blog jako když je design nedodělaný, je to dost nesladěné, něco tam prostě chybí. Články vypadají dobře.

2)Rubriky se mi strašně moc líbí:)

3)*hledá článek kde není poezie* Jo, články jsou vcelku fajn, moc se jich tam nenajde. Povídky jsem radši nečetla, tohle je na mě moc...drsný, takže to bohužel nemůžu hodnotit.
4)Fotky. No, některé jsou dost dobré, ale rozhodně bych to nepřeháněla s tím upravováním barev. Někdy to vypadá ještě docela dobře, ale spíš to působí jako nějaký experiment, neprofesionálně. Ale naopak některé jsou opravdu úžasné. Poezie je dokonalá, sama osobně nechápu kde bereš inspiraci, múza je pravděbodobně tvoje nejlepší kamarádka. Skvělé. Moc se mi také líbí tvoje kresby a malby, jsou velice originální a osobité, je tam něco z tebe. Výrobky z fima? Jde ti to a sluší ti!

5)Myslím, že co se originálnosti týče, tak je tohle jeden z nejoriginálnějších blogů vůbec, někomu to třeba nekape do noty, ten styl a tak, ale originální? Jistě!

6)Už takhle tam občas zajdu:)

Tak ahoj, snad jsem nikoho moc neurazila a těšte se na příští hodnocení!

Hrnky!

17. září 2011 v 11:22 | Corniana
Hrnečky, které mne okouzlily v muzeu hraček.

Já, mé druhé já a blog.

12. září 2011 v 19:49 | Corniana
!(No, tak kdopak vymslí nějaký inteligentní pozdrav a nehlaste se všichni)

1.Kdo mě zná osobně mě nezná z blogu. Jsem jiná. Na blogu jsem to já, v realitě se musím přizpůsobovat. Rodina mě zná, ale učitel by se divil, kdybych na něj vybalila, jak jsem kritická, co všechno nesnáším a že věřím na víly. "Kamarádky" asi taky.
Stačilo mi, když jsem se jim snažila marně vysvětlit, že nabíjení kamenů opravdu nemá nic společného s nabíječkou.

Jen jsem to potřebovala říct.


Ptejte se!

10. září 2011 v 16:38 | Corniana
Máte na mě nějakou otázku? Ptejte se v komentářích pod tímto článkem!

Nevhodné či netématické komentáře budou smazány.


Corniana

Zpět.

5. září 2011 v 19:41 | Corniana |  Já...(ano, ten nenapravitelný snílek)
Drkotavým autobusem,
ke dvoum křídlum.
Dvě rány do zad,
a cigaretový kouř,
nás vezou.

Nechce ase mi vysvětlovat, co to vlastně znamená, jen jsem už doma. Dvě rány do zad a cigaretový kouř jsou směrovány na cestovatelku za mnou v autobuse, která si chtěla zapálit. Cesta byla docela fajn, pobyt super. Nechci zítra do školy. Máme tři nové spolužačky, trochu se bojím, trochu těším a zvědavost okořeňuje moje pocity. Docela zírám, co všechno vydržím. Vstala jsem ve dvě ráno a do teď jsem skoro nespala. Četla jsem, četla jsem a četla. Mám pocit, že mi ze všech stopadesáti předmětů, co máme na rozvrhu asi praskne hlava. Díky bohu za anglickou konverzaci, která má jako odpoledka jenom jednu hodinu! Nemůžu si vybavit skoro nic z minulého roku. Přijdu si jako s vygumovanou hlavou, ale snad je to tou únavou.

... V Záhadě NoRaTel jsem se dostala do 15 nejlepších účastníků. Te´d čekám na celkové vyhodnocení, ale už tohle považuji za skvělý novinářský úspěch!:)

...Na Hajdance.blog.cz jsem vyhrála fotosoutěž, což ale zase za moc velký úspěch nepovažuji, protože jsme byli jen tři, dvě z toho první. Ale za tu dřinu to stálo.

...Strašně tady leje. Těším se až vytáhnu deštník s britskou vlajskou od ségry z Londýna a k tomu rudý baret z Paříže, taky od ní.

Jako tam tam buší do okna,
budí ospalé dryády,
jako slzy shora,
promočí nás.


Krásný večer.