Květen 2011

Máme rádi zvířata!

29. května 2011 v 13:12 | Corniana |  Fotím.Lidi,přírodu a ostatní...
Ták.Kásná,prosluněná neděle,bordel v pokoji uklizen a růže do vázy dány.Dobrý pocit-mám.A teď něco z říše zvířat.Hezký den!

Kdo nemá dveře?

28. května 2011 v 21:28 | Corniana
Dvířka,dveře.Dveře,dvířka.


Tak nahlédni do vnitř!

A nebo rovnou vstup!A dej si čaj...Příjemný pobyt za dveřmi.A nezapomeňte zavřít!Jsou tu i zvědaví jedinci...Tak tohle miluju.

28. května 2011 v 18:20 | Corniana |  Já...(ano, ten nenapravitelný snílek)
Seznam toho,co miluju.Aktuálně.To,co miluju a není tam,miluju pořád.Třeba mou rodinu.

1. Tohle.Nádhera.Jak s ním zpívají.Dojemné a okouzlujíci.
2.Vanu.Dneska jsem si koupila čokoládovou sůl do koupele a spousta olejíčků.Těš se vano,těš.
3.Moje nové šílené,bleděmodré pyžamové kalhoty s ovečkami.
4.Klavír.Jeho zvuk,klávesy,jeho bílou barvu...
5.Meruňky.Ať už v šampónu nebo v puse.

Není to nijak seřeno,ale shodou okolností,to na prvním místě vede.

Ahoj,krásný večer,bavte se.

Vaše do pěti vecí zamilovaná Corniana.

Déšť

27. května 2011 v 16:46 | Corniana
Stála tam.Na sobě měla černé podkolenky,fialové punčošky,načechranou sukni a černý svetr.V ruce svírala deštník s krajkou a puntíky.Na nohách nosila,jako vždy,černé gumovky(britský výraz) s pejsky.Všem se zdála na svůj věk moc rozpustilá a roztomilá,jen ona tohle milovala.Milovala déšť.

Zrovna dneska,když chtěla vstát v šest,ale její pozdní příchod do postele minulý den jí to nedovolil,pršelo.Byla rozespalá a opravdu hodně mrzutá a přecitlivělá.Strašně se těšila na to,jak se ráno osprchuje a dodělá všechny úkoly,které nesplnila,protože ji v práci přerušila nečekaná návštěva.Taky milovala ranní vstávání,jejímu uchu dělalo dobře to ticho.Zvlášť když měla celý den prožít v hluku její strašné třídy.Když se ale tak chtěla večr předtím dokoukat na pořad o hubnutí(ne,že by sama hubla) musela tomu ráno přinést oběť.Máma se jí snažila zlepšit náladu a tak jí slíbila odvoz o školy a oznámila jí,že prší.Na oko dělala,že jí to je celkem jedno a tak zabručela něco ve smyslu:"Hm,aspoň něco." a odešla pryč.Vytáhla papír a dokončila smyšlené otázky pro herce,kterého si vybrala.Úkol na ájinu splněn.Fyziku nechala na později a v duchu jí bylo líto,že si nemůže vyložit karty a udělat věštbu s kostkou,jak to již pár dní dělala.Odešla do koupelny a umyla si zuby,poté si rozčesala vlasy a pádila dolů.Tam už na ní čekaly tousty.

Nazula si gumovky,popadla deštník a běžela vn,kde už na ní čekalo auto.Mamka jí hodila do školy.

Btw:Jen chvilková inspirace.Už jsem vám říkala,jak miluju déšť?Skvělé oblečení za super cenu!

25. května 2011 v 19:04 | Corniana
No, věřte nebo ne, ale po dobu mé nemoci jsem kromě sezení u televize i třídila skříň. A co jsem všechno udělala?

-Udělala jsem si parádní doupě
-Vyřadila jsem pěkné kousky oblečení(viz.dole)
-Seřadila jsem si oblečení ve skříni podle kusů(šaty,sukně,trika atd.)
-Na zbylé místo jsem pověsila šátky
-Zbylá ramínka jsem seřadila podle barev duhy


POZOR, POZOR!!!

Máte doma holčičku mezi 8-9 nebo 10-11 rokem? Tak právě pro vás bude za pár dní tady na blogu(pokud někdo bude mít zájem, najevo to dávejte v komentářích) vyfocen každý kousek oblečení vyřazeného z mého šatníku! Upozorňuji, že všechno oblečení bude vyprané, bez dír a kvalitní! Taky za výhodnou cenu!!! Tak neváhejte a napište do komentářu, ať vím jestli se mám s tím oblečením fotit či ne:)

Děkuji

Pan Osud se s Kartářkou (ne)dělí

24. května 2011 v 20:24 | Corniana
V rukou jí drží pan Osud,
neprozradil nám ji dosud.
Vedle tajemné ruky kartářky,
snažíme se o nářky.
Snažíme se doufat,
a ne jenom zoufat.
Avšak když naše obavy,
potrvdí karta SMRT,
do oné smrti nás zabaví,
pohled na kostlivce na koni,
který do hrobu nás dohoní.
Avšak toto je jen víry věc,
i kartářka řekne občas kec.
A pan Osud se nedělí.

Když pokoříte dva rekordy za jeden den

23. května 2011 v 20:11 | Corniana
Chápete to?Celou zimu nic a teď dvě nemoce za sebou.Pf.

Dneska jsem zůstala doma a smrkala.Pak jsem taky smrkala a nesmím zapomenout na to,jak jsem smrkala.Po tom všem smrkání jsem se na to vykašlala.Takže jsem kašlala.A kašlu.Avšak můj plastový zelený zelený koš se skvěle bavil.Padal do něj jeden kapesník za druhým a dokonce i vata,protože jak smrkám,smrkám a smrkám,tak mi teče krev z nosu.No a tak jsem se trénovala v hodu.Konrétně v hodu kapesníkem do koše,což je podle všeho velice zajímavá disciplína.V příštích dnech volna napíšu dopis a při trošce štěstí jí dají na olympiádu.A tak vznikl můj rekord.Za můj život jsem hodila nejvíce kapesníků do koše a tak se v obyváku vytvořila jakási kapesníková hora.Nesmíme opomenout,že jsem tam hodila i krabici od kapesníků,kterou jsem dnes spotřebovala.Pak jsem ukradla ve svém pokoji ještě jednu.Tu jsem taky vypotřebovala.Mamka mi přinesla novou,takže zítra dopoledne snad ještě budu mít do čeho smrkat:) A tak byl pokořen jeden rekord.

Ve volných chvílích(=kdy jsem zrovna nesmrkala) jsem buď seděla u notebooku nebo(a teď pozor!) CVIČILA NA KLAVÍR.Dříve má strašně neoblíbená činnost,dnes má velká záliba.A jak jsem tak cvičila a u toho si představila,jak budu sedět u klavíru v hudebce a dělat zkoušky.Představy to nebyly příliš pěkné,a tak jsem se věnovala příliš rychlým etudám.Příliš rychlé etudy jsou opravdu těžké a nemají kloudné jméno,tudíž se nedají vyhledat na YouTube.A tak jsem začala hrát etudu ve které je v každé ruce to samé,což by se ze začátku mohlo zdát jako poměrně lehký úko,avšak později se ukázalo,že to není úkol nelehký,ba vysloveně strašný.A tak jsem spustila.Zahrála jsem nejlépe a nejrychleji v životě.A tak byl pokořen rekord druhý.

Vaše usmrkaná,uhraná a ukašlaná
Corniana

Moje první fotky

22. května 2011 v 18:04 | Corniana
Jsou tady ukryty někde v archivu,ale já je sem dám.Myslím,že jsem se docela zlepšila.Co vy na to?

Kvítí a jedna branka

22. května 2011 v 12:58 | Corniana |  Fotím.Lidi,přírodu a ostatní...
Fotky.Ode mne,pochopitelně.Originalita se tu chce ukrýt

22. května 2011 v 11:51 | Corniana |  Já...(ano, ten nenapravitelný snílek)
Ahoj všem!

Není mi dneska moc dobře,ale na vás si čas najdu:)

Takže jde asi o tohle-chci začít s nějakým novým projektem,protože mě začala docela stoupat návštěvnost a tak potřebuji něco originálního.Třeba Taychi má bezvadné nápady,jako je její Abeceda.Ale já jsem naprosto vygumovaná a nic mě nenapadá.Musím přemýšlet.

Po přemýšlení: Mám nápad!Takže,každý týden napíšu JEDNU VĚTU a vy by jste na ní něco vyfotili.Nebude to nic lehkého a proto si zasloužíte odměnu.Jako odměnu vždy vložím nejlepší 3 fotky(nebo míň) do článku,s odkazem na váš blog.Není to nic moc a proto vás prosím,aby jste sami něco navrhli do komentářů.Díky:)