Březen 2011

Vyjádřeno fotkami

26. března 2011 v 17:17 | Corniana |  Co se nedá zařadit...
Dnes jsem měla lekci focení a vytvořily jsme něco do AK na téma týdne.Posuďte sami,ale mně se to líbí!:D


EDIT: Je to dost malé. Link na originální velikost: http://img.janforman.com/Medvedakutw7.jpg

Co je nového,starého a naplánovaného?

18. března 2011 v 18:49 | Corniana |  Já...(ano, ten nenapravitelný snílek)
Tak...Je konečně konec týdne,konec písemek,konec stresu.Myslím,že v mém těšení na víkend mě asi nikdo nepřekoná.Takže je tu zase obvyklý přehled toho,co se děje v mém okolí.

1) Dneska jsem psala matematického Klokánka.Počítám,že budu mít asi tak 3 body:D
2)Zítra jsem musela bohužel zrušit focení:( Mám program stanoven:D
3)Strašně se těším na Neděli.Pojedeme na výlet.Yahoo!
4)Dneska byl na kousek fyziky ve třídě ředitel.Byl tam kvůli volitelným předmětům na příští rok.Na jazyk si dám němčinu a jako volitelný předmět seminář Češtiny(a musíme si zvolit ještě náhradní,takže volím Anglickou konverzaci a Výtvarku)
5)Ve čtvrtek jsem si ve škole kreslila a vyšly z toho 4 postav do nové povídky...Těšte se!
6)Jsem oficiálně správce AK!
7)A to je všechno:D

Jak to vidíme, aneb představení nové rubriky v AK

16. března 2011 v 18:34 | Corniana |  Já...(ano, ten nenapravitelný snílek)
Ahoj všem!Stala jsem se správcem AK a chci vám představit rubriku,ale stejně jako v AK.Autorem článku jsem já.:D

Tak.A je to tady, i já představuji svou rubriku.
Rubrika "Jak to vidím já" bude místem, kde se můžete vyjádřit na jakoukoliv aktuální situaci, ať už v politice, na internetu, v kině, ale i v knize, protože dobré kritiky není nikdy dost, ale i na hudební scéně a tak pořád dále. Pokud bude článek dávat smysl a nebudete se vyjadřovat příliš vulgárně, potom se váš článek bere! A ještě jsem chtěla dodat,že délka článku nerozhoduje. Krátký článek může být někdy i lepší než článek na tři strany. Ne každému se chce číst. Ale pokud nenapíšete tři věty a pryč od toho, pak je to v pořádku. Budu jen ráda, když se vyjádříte podle svého. Nelíbí se mi, když někdo chodí s davem. Jen řekněte nahlas, co si myslíte!
Jednou za čas můžeme vyhlásit i téma, třeba "Vzpoura doktorů" nebo "Pohroma v Japonsku". Návrhy témat se taky berou. K článkům se přidá anketa, co si o názoru myslíte. Lze i napsat reakci.
Tak ať se líbí!

Dobrodružství vyvolené Irene-část třetí

12. března 2011 v 13:05 | Corniana |  Když píšu...
Přeji krásnou sobotu.Další pokračování.

Byla jsem tak napjatá! Okarasiel šel první, já za ním. V chatě byl krb. Ale… hořel. Teda v krbu hořelo. Všechno bylo tak… tak zvláštní. Neměla jsem dobrý pocit. Byly tam židle a byl tam stůl. Na stole ležel dopis. Byl zapečetěný. Okarasiel si ho ale nevšiml. "Okarasieli?Víš, támhle na stole…" "Ano,já vím. Je tam dopis. Počkej…" Otevřel dopis, ale nečetl jej. Zadíval se na obálku a potom mi dopis beze slov podal. Podívala jsem se na něj. Bylo v něm napsáno:
Když nade mnou zvítězíš, jsi volná.
Měl jsem tě rád, táta
Nevěděla jsem, jak zareagovat. Můj otec zemřel loni při lyžování v Alpách. Měla jsem chuť brečet, ale ta věta mě posilnila. Musím zvítězit. "Půjdem ,ne?" řekla jsem slabým hláskem.
"Jo, jdeme,co tady?" řekl Okarasiel a vypadal,že se mu ulevilo. Nevěděla jsem proč. Otevřeli jsme dveře a vyjeli. "Bohužel, dneska musíme jet i za tmy. Už je to jen kousek." řekl najednou jen tak.
Jeli jsme a jeli,nepotkalo nás nic zvláštního. Potom se před námi objevil obrovský starý, černý a ošklivě vyhlížející zámek. "A jsme na místě. Nejdřív budeme dělat, že jdeme v míru,ale pak…" "Já vím. Pak zaútočíme." Byla jsem pořád ještě rozklepaná z návštěvy chatky. Ještě než jsme se vydali vstříc Akariovi, Okarasiel vytáhl z kapsy kapesní hodinky. Podíval se na ně a trochu znervózněl. "Do pádu poslední hvězdy zbývá jeden den. Když bude v tu dobu Akariel už poražen, nic se neděje, ale jestli ne,tak…" "Já vím. Vím,co se stane. Tak jdeme na to?" Okarasiel pokynul hlavou. Vjeli jsme směrem k bráně, kde stáli dva rytíři v ponuře šedém brnění. Avšak o tom, že jsou nebezpeční, a to nejen pro nás, jsem vůbec nepochybovala.
Jeden se nás drsným a hrubým hlasem zeptal, kdo jsme a z jakého důvodu se chystáme dovnitř. "Jdeme od Azurového krále. Možná jste o něm slyšeli. Jdeme za králem, kvůli…ehm…ó ano! Král mu chtěl jen popřát nový rok a tak mně… e-teda nás poslal. He." Ještě nikdy jsem neviděla Okarasiela tak nervózního. I když sama bych to asi nezvládla. Nechali nás projet. Potom jsme přijeli k obrovské dřevěné bráně. Okarasiel mi dal pokyn, abych slezla z koně a tak jsem i udělala. Okarasiel zaklepal těžkým olověným klepadlem a poslal mi významný pohled. Netrvalo dlouho a otevřel malý, vousatý mužík a písklavým hlasem řekl: "Král Akario vás už očekává." oba jsme se s Okarasielem podivili, protože jsme nečekali, že nás čeká. Procházeli jsme se temnými chodbami, které byly celé vymalované na černošedou barvu. Všechno působilo tak ponuře, prázdné zdi a pavučiny ve mně budily hrůzu. "Ehm… jen vás chci upozornit, že král nemá rád nezvané návštěvy." řekl ušklíbavě mužík, co nás přivítal. "Řekl jste, že nás očekává,tak snad…" "Ó ano, já zapomněl.Ne tak zprudka..ehm…mladý pane." řekl opět ušklíbavě a výsměšně.
Asi ještě pět minut jsme procházeli chodbami a komnatami, než si opět mužík významně odkašlal. Stáli jsme před velkými zlatými dveřmi. Zaklepal, otevřel a hned za sebou zase zavřel.
Z místnosti jsme slyšeli jakési huhlání, potom otevřel a gestem nás pozval. Okarasiel mi ještě pošeptal, že mluvit bude on. Vstoupili jsme do obrovského sálu, celého ze zlata. Proti nám trůnil Akario. Poklonili jsme se mu. "Jsem slavný a udatný král Akario. Slyšel jsem,že vás poslal Azuro z Azurového království. Přespíte u nás." řekl to tak hlubokým chraptivým hlasem, že jsem ho málem začala napodobovat. Musela jsem zadržovat smích, ale když se na mě Akario podíval takovým opravdu hnusným pohledem, hned jsem přestala. "A kdo je tvoje společnice?" řekl ušklíbavě a já si pomyslela, že se svým trpasličím sluhou se k sobě skvěle hodí. Pak Akario začal zase mluvit: "Hej, ty tam!Připrav jim pokoj!" zařval tak, že kobereček, co měl před svým trůnem odletěl na druhou stranu sálu.
Trpasličí sluha(tak jsem se rozhodla mu říkat) otevřel dveře a vedl nás do pokoje.

Jsem či nejsem?Ale jsem!

5. března 2011 v 9:54 | Corniana |  Co je nového...?
Tak.Jak jistě všichni víte,v AK proběhla čistka.Já jsem ji nepřežila.Někteří blogeři mě v seznamu pobouřili na tolik,že jsem napsala obhajobu s tím,že můj blog by v AK měl zůstat.A zůstal.Je pravda,že až na malé vyjímky si ti,kteří nenapsali,nemohou stěžovat.Buď je můj blog dobrý a vím,že na to má,nebo prostě uznám,že v AK nemám co dělat.Možná jsem sebevědomá,ale myslím,že na to můj blog má.Je tu vše autorské?Je!I když jsem sama byla v jednu chvíli venku,bavila jsem se nad uraženými komentáři.Kdo nezkusí,nemá nadávat.Takže jsem zpět.


Včera jsem celý den seděla u počítače a jako pitomec aktualizovala stránky AK.Chtěla jsem být první,kdo se přihlásí na správce.A taky jsem se přihlásila.Ale více podrobností až se dozvím jestli tam budu se svou rubrikou nebo ne.Užijte si krásný víkend!Pa,Vaše Corniana!

With dog...

1. března 2011 v 9:21 | Corniana |  Já...(ano, ten nenapravitelný snílek)
Vážení,koukejte jak jsem hyperaktivní!Važte si toho a všude to rozhlašujte:D Se psem...