To nejlepší odpoledne v mém životě...

21. února 2011 v 19:39 | Corniana |  Já...(ano, ten nenapravitelný snílek)
Bože můj.Když si vzpomenu na včerejší úžasné odpoledne,které jsem prožila s mou nejlepší kamarádkou Áďou v přírodě a na hřišti, s foťákem v ruce, musím říct, že...ale nic. Ale to je jedno,řešíme včerejšek. Bylo to úžasné. Nejdříve jsme se sešly u rybníka odkud jsme šly do lipové aleje. Tam jsme se rozmýšlely a inteligence mojí kamarádky rozhoda o směru, kde jsme spolu ještě nebyly.To nejlepší hřiště ve městě. Je u sídliště, takže jsem vyfotila pár paneláků. A taky jiné věci…Ale to až za chvilku.
Tak jsme byly na hřišti a hráli jsme stopzem, ale najednou se na nás vrhli takoví dva malí kluci a mlátili nás plastovejma mečema:D Ale pak jsme šly ještě na jedno hřiště a tam jsme závodily, kdo doskočí dál z houpačky. Nakonec jsme to natočily, ale v našem podání to nemohlo být normální video:D Takže jsme to udělaly tak, že jsme točily, ale houpaly jsme se jen malinko. Pak jsme to pozastavily a rozhoupaly jsme se hodně. Zapli jsme to až při výskoku, takže to působilo strašně vtipně:D Když už nám byla zima,šly jsme ještě k nám, protože si Áďa potřebovala vytisknout referát. Když jsme se pak nudily, hrály jsme opět stopzem, ale protože se nám v koupelně strašně klouže podlaha, vždycky jsme se tam naplácly :D Takže to bylo úžasný! A teď už fotky.

Papírek
Zvláštní ulice...
Slíbený panelová dům:)
Elektrovodič
Pejsek:)
Socha
Socha
Pro dnešek vše:) Pa,Corniana!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hang-on hang-on | Web | 21. února 2011 v 19:57 | Reagovat

Ty fotky jsou úžasné...to tam fakt máte ulici Kosmonautů? :D Nebo to není ulice? :)

2 Tea de Emy Tea de Emy | E-mail | Web | 21. února 2011 v 20:34 | Reagovat

Ulice Kosmonautů... Nevím, jestli bydlíš ve stejném městě, jako já, nebo je to jen stejný název ulice, ale ulici Kosmonautů jsem se za deštivého dne s kamarádkami nahledala až až... Kamarádku propustili z nemocnice a já ještě s 2 slečnami jsme ji chtěly navštívit... Ptaly jsme se minimálně 5 lidí, než nám někdo dokázal poradit... Ale zážitek z toho mám doteď... :)

Tea de Emy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama