Únor 2011

Nadpis článku nesmí být prázdný.

28. února 2011 v 11:27 | Corniana |  Co je nového...?

Sakra,mám chuť nedělat nadpis:D Vžycky,když ho udělám,tak stejně nemá nic společného s článkem.No co,to je jedno:D Jdou po mně výčitky svědomí,nic nenapsat,když mám prázky.A tak jsem si řekla,že vám sem dám nějaké fotky.Začínáme!

Originální?Originální!

25. února 2011 v 17:01 | Corniana |  Já...(ano, ten nenapravitelný snílek)
Už jsem musela napsat.Konečně mám prázdniny...a víte co to znamená?Že budu hodně fotit,upravovat a taky se vám hodně věnovat(Kala:A myslíš,že o to někdo stojí?!).Ale mám na vás takový malý dotazník,který se týká všeho možného o AK,blogu...Byla bych strašně ráda,kdyby ho vyplnil aspoń jeden člověk.A taky jsem vám chtěla oznámit,že zanedlouho budeme slavit 1 rok blogu...Ale to až v dotazníku :) CČ--------)

To nejlepší odpoledne v mém životě...

21. února 2011 v 19:39 | Corniana |  Já...(ano, ten nenapravitelný snílek)
Bože můj.Když si vzpomenu na včerejší úžasné odpoledne,které jsem prožila s mou nejlepší kamarádkou Áďou v přírodě a na hřišti, s foťákem v ruce, musím říct, že...ale nic. Ale to je jedno,řešíme včerejšek. Bylo to úžasné. Nejdříve jsme se sešly u rybníka odkud jsme šly do lipové aleje. Tam jsme se rozmýšlely a inteligence mojí kamarádky rozhoda o směru, kde jsme spolu ještě nebyly.To nejlepší hřiště ve městě. Je u sídliště, takže jsem vyfotila pár paneláků. A taky jiné věci…Ale to až za chvilku.
Tak jsme byly na hřišti a hráli jsme stopzem, ale najednou se na nás vrhli takoví dva malí kluci a mlátili nás plastovejma mečema:D Ale pak jsme šly ještě na jedno hřiště a tam jsme závodily, kdo doskočí dál z houpačky. Nakonec jsme to natočily, ale v našem podání to nemohlo být normální video:D Takže jsme to udělaly tak, že jsme točily, ale houpaly jsme se jen malinko. Pak jsme to pozastavily a rozhoupaly jsme se hodně. Zapli jsme to až při výskoku, takže to působilo strašně vtipně:D Když už nám byla zima,šly jsme ještě k nám, protože si Áďa potřebovala vytisknout referát. Když jsme se pak nudily, hrály jsme opět stopzem, ale protože se nám v koupelně strašně klouže podlaha, vždycky jsme se tam naplácly :D Takže to bylo úžasný! A teď už fotky.

Údolí snů aneb Betybetuli

20. února 2011 v 11:14 | Corniana |  S tužkou v ruce...
To jsem ani nečekala,že bych dneska ještě psala.Strašně se omlouvám s touhle akcí za zpoždění.Betybetuli nakonec změnila nabídku na stvárnění jeji osoby jako Giga puding.Chtěla to černobílé,takže to tak je.Ať se líbí!

Já ještě žiju!*padá ze židle* Ještě pořád!

20. února 2011 v 10:14 | Corniana |  Já...(ano, ten nenapravitelný snílek)
Blog mi po týdnu začal chybět.Zjistila jsem,že je to pro mě místo,kde...Kde můžu vlastně všechno.Ale aby jste taky věděli,co zrovna dělám,na čem pracuji,píšu vám(to mi připomnělo písničku Yesterday:D)Takže   1)  ruším Víkendovník.Neznamená to,že tady nebudou fotky,spíš naopak.Od doby,co mám svůj foťák mi to přijde zbytečné.Rubriku tu ještě nechám,ale nic do ní nebude přibývat.


            2)  Udělala jsem Art trade.Svůj první Art trade.S Dix.Ona namalovala Okarasiela a já Irasiela(Okarasiel byl inspirován Irasielem:)  Její dílo je super,mám ho vystavené na dveřích.Moje "dílo".


                      
Siel

3)  Můj účet na DA je pořád aktivní!:)  Račte se podívat!  quila09.deviantart.com    

4) Píšu další povídku.Je to spíš jen tak pro mně,ale pak to sem dám.Hlavní role:Irasiel,Okarasiel(viz.nahoře)

5) Zamilovala jsem si Lolita styl!A objevila úžasný  Cosplay šaty!

6) S AK to vypadá špatně.Doufám,že se objeví někdo zodpovědný!

7) Právě jsem napsala článek na blog!:D

                        Pa,Corniana

Valentýn+!=Valentýn!

14. února 2011 v 19:47 | Corniana |  Já...(ano, ten nenapravitelný snílek)
Valentýn.Valentýn?Valentýn!Neslavím ho.Nemám s kým a ani nestojím o to,ho s někým slavit.Ale slavím ho.Jsem totiž ♥Valentýna♥!Hurá!Takže jsem včera slavila.K svátku jsem dostala Merci,medovník ve tvaru srdce(Aww!) a... deštník!Dokonalý,černobílý,velký deštník!Počkejte...Ale jinak jsem taky fotila,upravovala(i když jsem se to teprve učila,takže jsem to zase celé neupravovala:D),panoramata se učila a kreslila.


..
Vrba
Dveře
Dveře
Without end.
Panorama
...
.....
Jen připomínám nebyly to moje nápady.Já to jen vyfotila,ale aspoň víte,co se děje v mé,okolí a jak se učím:)

A teď už dvě kresby.Srdcová královna.Jednou nevybarvená(sloh je moc krátký:D)

Srdcovkáá!
II.
Tak si užívejte zbytek večera!Pa Corniana


Podivná emo dívka

5. února 2011 v 18:42 | Corniana |  S tužkou v ruce...
Není to dobré,spíš horší,ale bez tabletu v Gimpu...není to nejhorší.Děláno hodinu,v The Gimp:D
Líbi se mi:Vlasy,nos
Nelíbí se mi:Pusa

Slibované fotky+něco navíc...

5. února 2011 v 10:21 | Corniana
Jak jsem slibovala,dodávám fotky ze "skvělé" procházky+ nějaké fotky z lekce focení.Dneska mám další hodinu.

------------------------------------>  CČ

Moje hrozné ID...

4. února 2011 v 18:13 | Corniana |  S tužkou v ruce...
Ne.Není to dobré,hrozné,špatné.Je to nic moc.Prostě tohle je tady jen tak pro spestření.Jen jsem si dělala ID na Deviantart.Vím,měl by tam být obrázek,či tak,ale prozatím to stačí(nebo spíš straší:D).Kritizujte,nic jiného se dělat nedá.

                                                                   Corniana
no comment

Tajemná,podivná,krásná

2. února 2011 v 20:10 | Corniana |  Když píšu...
Kdo by ji neznal.Její stříbrné,lesklé oči,které nikdo neumí spočítat.Existuje hádanka:Čeho je víc?Zrníček písku na všech plážích světa nebo právě jejich očí? Řadí se do různých tvarů,dokonce se i nazývají jmény.Dá se z nich vyčíst budoucnost.Jsou to hvězdy.


Její tmavé modrá barva,připomínající rozprostřenou látku sametu,někdy zahalenou temnými mraky.Když se na ní podívám,dokážu se zasnít a přemýšlet,tak dlouho...tak dlouho,jak chci.
Je dokonalá,krásná i přesto,jak je stará.Tolika lidem už pomohla...Dokonalá.

Kdo odpoví na tu hádanku,má u mně cenu...